parafiajasienicadolna.pl

Wywiad z Meghan Markle oraz księciem Harrym

Wywiad z Meghan Markle oraz księciem Harrym

18.03.2021, 15:30

Niedawno, bo 7 marca o godzinie 20:00 miał miejsce wywiad Oprah z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O dyskusji tej stało się niebywale głośno i bezustannie jest to jeden z czołowych tematów pośród rozmaitych tabloidów. Był to pierwszy połączony wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego po wycofaniu się pary z królewskiej rodziny a także wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Podczas telewizyjnej rozmowy z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Podczas rozmowy ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Dodatkowo, według upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w rodzinie królewskiej stoją bardziej po stronie królowej Elżbiety i reszty członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Lecz nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest nadzwyczajnie zróżnicowane, zależnie od upodobań politycznych i wieku. Media brytyjskie dostrzegają, iż jeśli tylko Meghan i Harry zapragnęliby kiedyś wrócić do królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili nieodwołanie swoją szansę. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła też sprawę tego, że książe nie dojrzał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi, a także temat samobójczych myśli Meghan.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się zbieraniem różnorodnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, namówili czwórkę znawców interpretujących w mediach sprawy królewskiej rodziny na omówienie wywiadu 2 dni przed emisją. Doświadczeni eksperci, w tym przeszły prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, zinterpretowali cały wywiad, zarzucając tym samym Winfrey subiektywizm a z kolei Meghan Markle używanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z Harrym a także Meghan Markle został pokazany w w TVN24 wieczorem. Co istotne, rozmowę tą podglądało średnio w przybliżeniu 1mln widzów. Stacja stała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Równocześnie mówi się, jakoby wywiad ten jedynie udowodnił informacje dotyczące Oprah Winfrey jako dziennikarki, która jest w stanie wyciągnąć z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Ze względu na niesłychane informacje pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Bez wątpienia należy stwierdzić, iż fakt ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne nieustannie omawiany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij