parafiajasienicadolna.pl

W tym roku dzień premiery nowej konsoli PS5

W tym roku dzień premiery nowej konsoli PS5

21.09.2020, 14:40

Jeszcze w 2019 roku obiecano, iż w aktualnym roku marka Sony pokaże światu swoją świeżą produkcję - PlayStation 5. Co prawda wśród graczy w dalszym ciągu modna okazuje się ostatnia wersja konsoli oraz nic nie wskazuje na to, by zainteresowanie nią miało słabnąć. Mimo tego Sony zdecydowało się na utworzenie konsoli nowej generacji, a konsumenci z niecierpliwością czekają.

Najnowsze zastosowania technologii w PlayStation5

Japońska marka Sony nie raz udowadniała, iż okazuje się pionierem na rynku i potrafi zadziwić swoich fanów. Konsola PS4 ustanowiła dosyć wysoko poprzeczkę konkurentom - wszystko dzięki kompletnie nowej jakości, której jeszcze nigdy nie zaoferowała żadna inna marka. Graficzne efekty, wysoce wyczulone kontrolery, gry najnowszej generacji - gracze rzecz jasna docenili takie wspomniane szczegóły oraz dzięki temu teraz PlayStation 4 okazuje się być najlepiej sprzedającą się konsolą do gier w historii.

Rzecz jasna na starcie ukazały się niewielkie problemy - Sony chciało podnieść różne technologie (co w rezultacie udało im się), ale premiera i przedpremierowe zaprezentowanie PS4 zrodziły różne uczucia. Graczom, przyzwyczajonym do innowacyjnej konsoli PS3, nie w 100% odpowiadały na przykład pady, gdyż na starcie wydawały się naprawdę nieforemne. Na końcu DualShocki przybrały zasadniczo podmieniony kształt, ale problemem zostawał pierwszy model PS4. PlayStation 4 nadmiernie przegrzewała się, urządzenie było w stanie także samo wyłączać się.

Oczywiście po zażaleniach klientów i poprawkach wprowadzanych na bieżąco, stało się jasne, że jednak Sony idzie w dobrą stronę, a zaprezentowana konsola do gier otrzymała miano szlagierowej. Oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby nie gry, które sporo osób wspomina naprawdę sentymentalnie.

PS5 - jak zaprezentuje się na tle innych?

Najprawdopodobniej każdy człowiek czy też amator technologicznych nowinek z niecierpliwością oczekuje pojawienia się nowej konsoli. Sony potwierdziło, że gierki znane z PlayStation 4 będą działały na nowszej konsoli (ale nie będzie to działało na odwrót, co licznym graczom się nie spodobało). Słychać w tej chwili pierwsze teorie o problemach z wcześniejszymi zamówieniami - mówi się, że Sony nie wyrabia się z produkowaniem, choć nie mamy pewności, czy nie są to aby tylko obłudne hejty. W Internecie ukazują się się kolejne wieści także o tym, iż PlayStation5 może mieć teoretycznie kłopoty z jakością 4k. Aczkolwiek i tutaj nie ma pewności, co jest prawdziwe. Wszystko pewne będzie podczas premiery, mianowicie 19 listopada roku 2020.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij