parafiajasienicadolna.pl

Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival 2018

02.09.2018, 11:20

Sunrise Festival nazywany jest "polskim tomorrowlandem" i nie dzieje się tak bez powodu. Sunrise to jedna z większych i najbardziej znanych muzycznych imprez w kraju. Do 2018 roku odbywał się w Amfiteatrze znajdującym się w Kołobrzegu, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Jeden z najpopularniejszych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce przyciąga fanów nie tylko wyjątkowym line-upem, który składa się z najlepszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale również ilością efektów wizualnych i efektów specjalnych, które zachwycają barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale oficjalnie pierwszy Sunrise Festival miał miejsce w 2004 roku. Od paru lat patronat medialny nad festiwalem obejmuje radio RMF Maxxx, które prowadzi transmisję koncertów dając tym samym możliwość usłyszenia utalentowanych DJ'ów ludziom zainteresowanym elektroniczną muzyką , która płynęła z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 przeszedł do historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój związek z jednym z nadmorskich miast pożegnał , jak można było się spodziewać z ogromną pompą. Organizatorzy postawili trzy genialne sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu wystąpili między innymi: DJ Snake, Timmy Trumpet, Eric Prydz, Oliver Heldens, Martin Solveig, Disciples, Don Diablo, Throttle, Robin Schultz czy Armin Van Buuren. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety na sobotni dzień festiwalu rozeszły się oka mgnieniu.

Możesz mieć pewność: Sunrise Festival to miejsce niezwykłe, które warto odwiedzić kolekcjonując wspomnienia.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij